משלוח והחזרה

משלוח בדואר רשום
ניתן לבצע הזמנה באתר לכל אזורי הארץ, אנחנו נשלח את הזמנתך באמצעות דואר ישראל וכל זאת בכפוף ללוחות הזמנים של חברת דואר ישראל
מעקב אחר הזמנה
במקביל למשלוח המוצרים שרכת ישלח אליך מייל עם מספר מעקב של החבילה שנשלחה. באמצעות המספר תוכלי לבדוק באתר רשות הדואר היכן נמצאת החבילה.
לאחר ביצוע הקנייה יישלח אליכם אישור בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה בתוך 48 שעות מסיום ביצוע עסקת הקנייה באתר. במידה והזמנתכם תקינה יישלח אליכם דוא"ל נוסף ובו אישור על כך שההזמנה בדרך אליכם.החלפה או החזרהניתן להחליף או להחזיר אלינו כל מוצר, כל עוד לא נעשה בו שימוש או נגרם לו נזק או פגם, ושהתווית עדין מחוברת אליו באמצעות דואר רשום עד 14 יום לאחר קבלת המוצר. לאחר 14 יום לא תתאפשר החלפה או החזרה של מוצרים.
אם ברצונך להחליף או להחזיר פריט שלחי לנו הודעה במייל:zhoelalaisrael@gmail.com או בטלפון 0536120677, צייני את מספר ההזמנה, המוצר ברצונך להחליף או להחזיר וסיבת ההחלפה או ההחזרה. ללא הודעה לא תתאפשר החלפה או החזרה.
החזרת מוצרים תעשה עד 14 יום מיום קבלת המוצר המקורי. הזיכוי הכספי יינתן תוך 14 יום מיום קבלת המוצר חזרה ל- Zhoelala. אנו נספק החזר כספי מלא, ללא דמי ביטול, בהתאם להנחיות חברות האשראי. הזיכוי יבוצע באותם תנאים בהם העסקה חויבה.
כתובת למשלוח חזרה: Eliezer Yafe St 5, 2nd floor, apr. 3, Ra'anana, Israel
בכל שאלה, אנחנו כאן לרשותך, zhoelalaisrael@gmail.com או בטלפון   0536120677יש לך שאלה?
אשמח לעזור לך!
במייל: zhoelalaisrael@gmail.com
בטלפון: 0536120677
או פשוט מלאי את הפרטים בדף יצירת קשר ואחזור אלייך בהקדם!